Lexar | Flash drive | JumpDrive S60 | 64 GB | USB 2.0 | Black/Teal
- TootjadLexar
- Mudel: LJDS060064G-BNBNG
- Saadavus: 5
-
14€
Lexar | Flash drive | JumpDrive S60 | 64 GB | USB 2.0 | Black/Teal
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Protective Sliding Cover Plug-and-Play Compatible |
| Gross depth (mm) | 6 mm |
| Gross depth master carton | 150 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross height master carton | 115 mm |
| Gross weight | 0.017 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 C to 85 C C |
| Kaal | 8 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 C to 60 C |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 64 GB |
| Net weight | 0.012 kg |
| Net weight master carton | 0.34 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 14300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Lexar |
| Producer product family | Flash drive |
| Producer product name | JumpDrive S60 |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Tare weight master carton | 0.024 kg |
| Toote värv | Black/Teal |
| Ühilduvus | PC and Mac systems |
| Volume (m3) | 0.000084 m |
| Warranty | 2 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexar flash drive jumpdrive s60 64 gb usb 20 blackteal, ljds060064g-bnbng, lexar, usb malupulgad




